Strony, sklepy i portale internetowe


Mamy przygotować prostą wizytówkę? Zaawansowany portal? Sklep z wieloma funkcjonalnościami? Może poważną witrynę dużej firmy? Wzbudzającą uśmiech stronę przedszkola?
Nie ma problemu! Stworzymy wszystko tak, byś miał kontrolę nad swoim miejscem w sieci z pozycji własnego komputera!

Jak działamy?


140x140

Nowoczesne technologie


Wykorzystujemy wiele języków programowania. Korzystamy m.in. z PHP, MySQL czy JavaScript. Każdy element portalu uruchomimy tak, by spełniał wymagania klienta i nie stwarzał żadnych problemów.

RWD - Responsive Web Design


Dostosowujemy technologię stworzonych strony tak by nie było problemów z odtworzeniem treści witryn na urządzeniach mobilnych.

140x140
140x140

CMS - Systemy Zarządzania Treścią


Pracujemy przy użyciu systemów CMS. Najpopularniejszym jest zdecydowanie Wordpress, jednak nasze strony mogą zostać postawione również na Joomli bądź Drupalu. Wszystko zaleźnie od wymagań klienta. Jednocześnie trwają prace nad stworzeniem własnego, firmowego systemu udostępnianego Klientom.

Optymalizacja witryn


Już w trakcie tworzenia stron internetowych przygotowujemy je tak, by były gotowe do indeksowania przez wyszukiwarki internetowe oraz do prowadzenia działań w ramach pozycjonowania.

140x140
140x140

Indywidualne dopasowanie


Dzięki wieloetapowej konsultacji z Klientem Nasze produkty są w pełni funkcjonalne i skrojone na miarę potrzeb Użytkowników.

Skontaktuj się z nami!


Kontakt