Aplikacje mobilne


Mamy spore doświadczenie w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju aplikacji na urządzenia mobilne działające na systemach Android oraz iOS. Obsługujemy nie tylko przedsiębiorstwa prywatne, ale też muzea, takie jak choćby Parowozownia Gniezno. Zapewniamy również wsparcie przy dystrybucji aplikacji. Pracujemy szybko i dokładnie więc niestraszne nam są wyzwania!

Nasze wybrane realizacje


140x140

PLC LOGO Connect


Aplikacja służąca do połączenia sterowników Siemens LOGO! z urządzeniami mobilnymi. Do bazy danych programu Użytkownik wpisuje numer IP urządzenia. W celu nawiązania wymiany danych należy również zmodyfikować kod programu sterownika. Aplikacja pozwala obsłużyć:
- do 12 wejść cyfrowych (w tym 4 analogowych);
- do 8 wyjść cyfrowych;
- do 8 sieciowych wyjść cyfrowych oraz
- do 8 sieciowych wejść cyfrowych.
Numery wejść oraz wyjść zostają zapisane w wewnętrznej bazie danych, dzięki czemu nie zostają usuwane wraz z restartem aplikacji. Dzięki takiemu połączeniu można nie tylko odczytać zachowanie Siemens LOGO!, ale również sterować nim.
Aplikacja w wersji darmowej jest w stanie obsłużyć maksymalnie 1 moduł główny sterownika oraz 1 moduł rozszerzający zawierający 4 wejścia i wyjścia cyfrowe.

140x140
140x140

Chat Phone


Aplikacja mobilna służąca do wykonywania połączeń z ekranu urządzenia. W bazie danych programu zapisywane są wybrane numery (do 4) z książki telefonicznej urządzenia po czym przesyłane do zewnętrznego okna.
Dzięki kompaktowym rozmiarom nie przeszkadza w używaniu np. nawigacji. Idealnie sprawdza się więc w podróży i w momentach, w których nie można szybko przełączyć ekranu na widok wybierania połączeń.
W opracowaniu jest również wersja przesyłająca zadeklarowane wcześniej numery telefoniczne do sekcji powiadomień wysuwanych od góry smartfona.

Skontaktuj się z nami!


Kontakt